Napínavý závod DTM zvíťazil Kelvin van der Linde na BMW

Kelvin van der Linde oslavuje svoje prvé víťazstvo s BMW v DTM! Juhoafričan vyhral druhé preteky na dunovom okruhu a víťazstvo bujaro oslávil. © ADAC Motorsport Ben Dörr skončil druhý a oslávil tak svoje prvé umiestnenie na stupňoch víťazov v…



